KIM JESTEŚMY

NASZA MISJA

Jesteśmy po to, aby oferować naszym Klientom najlepsze możliwe rozwiązania w dziedzinie finansów i odszkodowań. Pragniemy reprezentować i wspierać wiedzą poszkodowanych na każdym etapie trudnych i zawiłych procedur prawnych.
Ponadto pragniemy szerzyć wiedzę o możliwościach, jakie dają mechanizmy zarządzające współczesnymi rynkami finansowo-ubezpieczeniowymi. Chcemy, by nasi Klienci korzystali z tego, co wydaje się być niedostępne i nieosiągalne, z uwagi na pozorny brak informacji i właściwej oceny sytuacji.

Z nami jest to osiągalne!

  ERE INWESTYCJE

  ERE Inwestycje zajmuje się kompleksową pomocą w uzyskiwaniu dodatkowej kwoty w sytuacji, gdy doszło do zaniżonego odszkodowania, z tytułu polisy OC sprawcy wypadku, oraz prowadzeniem postępowań, celem uzyskania jak najwyższych odszkodowań. Oferujemy dopłaty do odszkodowań OC. Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, doradcami ubezpieczeniowymi i rzeczoznawcami. Dzięki tak dobranemu i kompleksowemu zespołowi, jesteśmy w stanie samodzielnie świadczyć usługi, dotyczące nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji. Daje to gwarancję największej skuteczności i osiągnięcia maksymalnej satysfakcji Klienta.

  Nasze cele i motto

  Naszym celem jest osiągnięcie stanowiska lidera branży odszkodowawczej i umocnienie wizerunku godnego partnera w dążeniu do wspólnie określonego rezultatu.

  „Najlepszy czas na działanie, jest teraz” – Mark Fisher

  *Stan na maj 2017 r.

  Wyniki naszego zespołu

  0+

  Zadowolonych klientów

  0

  Wypłaconych odszkodowań w zł*

  0

  Najwyższa dopłata w zł*
  ZOBACZ

  Jak działamy

  Prześlij nam dokumenty sprawy do analizy, a oddzwonimy do Ciebie z propozycją dopłaty.

  Krok 1:
  Prześlij kosztorys

  Skontaktuj się z nami i prześlij kosztorys naprawy do analizy. Jeżeli go nie posiadasz, zgłoś się do nas.

  Krok 2:
  Weryfikujemy dokumenty

  Przeliczamy i weryfikujemy rozliczenie Twojej szkody.

  Krok 3:
  Przedstawiamy propozycję dopłaty

  Kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy Ci propozycję dopłaty.

  Krok 4:
  Podpisujemy umowę

  W wygodnej dla Ciebie formie podpisujemy niezbędne dokumenty.

  Krok 5:
  Otrzymujesz dopłatę

  Pieniądze masz na koncie w ciągu 24 godzin!

  Skorzystaj z naszych usług

  Dlaczego warto

  Bez ryzyka

  W porównaniu do drogi sądowej, dopłata nie niesie za sobą ryzyka przegrania sprawy.

  Read more

  Dodatkowe środki

  W szybki i łatwy sposób pozyskasz odszkodowanie, które rzeczywiście Ci się należy.

  Read more

  Szybkość

  Dopłata do odszkodowania w naszej firmie to nieporównywalnie szybsza droga niż proces sądowy.

  Read more

  ERE INWESTYCJE S.A.

  Jeśli choć raz byłeś uczestnikiem kolizji samochodowej z pewnością zetknąłeś się z barierą jaką stawiają ubezpieczyciele w Polsce. Na nic reklamacje i odwołania dostajesz tyle ile oni chcą dać.

  Nasi prawnicy wyrównują Twoje szanse – w sądzie jesteśmy tak samo silni, jak ubezpieczyciel. Udowadniamy przed sądem, że ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie. Przeprowadziliśmy ponad tysiąc spraw-żadnych przegranych! Ponad tysiąc zadowolonych Klientów, którzy otrzymali dodatkowe odszkodowanie, którego nie chciał wypłacić im ubezpieczyciel!

  W Polsce wydarza się prawie milion kolizji na polskich drogach i tyle samo spornych spraw rocznie “poszkodowany kontra ubezpieczyciel”. Windykujemy najbogatszych dłużników na świecie-Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które na obsłudze tych spraw zarabiają olbrzymie pieniądze.

  Chcemy się rozwijać, ponieważ wierzymy, że jesteśmy w stanie stać się największą firmą w swojej branży. Kolejne cele inwestycyjne chcemy zrealizować ze społecznością inwestorów. Zainteresowany? Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości zainwestowania w naszą spółkę!