Oferujemy dopłaty do odszkodowań OC. Otrzymałeś odszkodowanie za uszkodzony samochód na podstawie kosztorysu, który przygotował rzeczoznawca wysłany przez ubezpieczyciela sprawcy? Powinieneś wiedzieć, że wypłacona kwota najprawdopodobniej jest zaniżona. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest nasza usługa dopłaty do odszkodowań OC.

DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ OC

Dopłaty do odszkodowań OC – Czy Twoje odszkodowanie z OC sprawcy, jest zaniżone?

Wypłacając odszkodowania na podstawie kosztorysu, Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają jego wartość. Poprzez niskie stawki za roboczogodzinę, stosowanie amortyzacji na części zamienne (urealnienie) jak również stosowanie zamienników niskiej jakości. 95% przypadków odszkodowań z OC sprawcy jest rażąco zaniżone.

Dopłaty do odszkodowań OC – Jak działamy?

Całkowicie za darmo przeliczymy ponownie kosztorys, wyliczymy rzeczywistą wartość odszkodowania i zaproponujemy kwotę dopłaty. Jedynym niezbędnym dokumentem jest kosztorys przygotowany przez rzeczoznawcę. Dodatkowa dopłata do odszkodowania, nie ma wpływu na już uzyskaną kwotę od ubezpieczyciela. Jak sama nazwa wskazuje, jest to dopłata do odszkodowania z OC sprawcy.

WYŚLIJ KOSZTORYS

  DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ OC – KTO MOŻE DOCHODZIĆ ROSZCZENIA?

  Ubezpieczyciel sprawcy wypadku odpowiada za winnego na zasadach ogólnych, przewidzianych w kodeksie cywilnym i zgodnie z nim powinien zrekompensować nam wszelkie straty i przywrócić nasz samochód do stanu sprzed kolizji. Co ważne, jako poszkodowani nie mamy w ogóle obowiązku naprawiać samochodu, by dostać należne odszkodowanie. To czy i kiedy dokonamy naprawy, zależy wyłącznie od nas, a ubezpieczyciel nie ma prawa żądać od nas przedstawienia jakichkolwiek rachunków za naprawę. Auto możemy również sprzedać. A to, że samochód jest np. stary nie znaczy, że odszkodowanie za niego może zostać zaniżone z powodu jego wieku.

  Do sprawy zaniżonego odszkodowania można wrócić do 3 lat wstecz! Oznacza to, że można skorzystać z usługi dopłaty do odszkodowania, o ile od ostatniego kontaktu z ubezpieczycielem w sprawie szkody nie minęło 3 lata.

  ZOBACZ

  Jak działamy

  Prześlij nam dokumenty sprawy do analizy, a oddzwonimy do Ciebie z propozycją dopłaty.

  Krok 1:
  Prześlij kosztorys

  Skontaktuj się z nami i prześlij kosztorys naprawy do analizy. Jeżeli go nie posiadasz, zgłoś się do nas.

  Krok 2:
  Weryfikujemy dokumenty

  Przeliczamy i weryfikujemy rozliczenie Twojej szkody.

  Krok 3:
  Przedstawiamy propozycję dopłaty

  Kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy Ci propozycję dopłaty.

  Krok 4:
  Podpisujemy umowę

  W wygodnej dla Ciebie formie podpisujemy niezbędne dokumenty.

  Krok 5:
  Otrzymujesz dopłatę

  Pieniądze masz na koncie w ciągu 24 godzin!

  Dopłata do odszkodowania

  Otrzymałeś środki od firmy ubezpieczeniowej i nie wiesz, czy zaproponowana kwota jest adekwatna do skali szkody?

  Naszym celem jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach.

  Skontaktuj się z nami, możesz być pewny, że Ci pomożemy! Otrzymasz przysługującą Ci dopłatę do odszkodowania.

  Dzięki naszej firmie i ofercie „Dopłaty do odszkodowań OC” uzyskasz dodatkowe należne pieniądze, bez konieczności dochodzenia roszczeń w Sądzie. Wystarczy przekazać nam dokumenty szkody lub wysłać je nam na e-maila.

  W ciągu 48h przeanalizujemy bezpłatnie Twoją szkodę i zaproponujemy odpowiednią kwotę odkupu. Przesłanie kosztorysu nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

  Jeżeli zaakceptujesz ofertę otrzymasz dopłatę do odszkodowania od ręki lub na wskazane konto bankowe.

  Wyślij
  kosztorys na

  info@ereinwsetycje.pl

  Dołącz do naszego
  profilu na

  Facebooku

  Sprawdź również naszą
  ofertę na inne przypadki

  odszkodowań